Gayrimenkul Alım-Satım Hizmetleri

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Gayrimenkul Alım-Satım Hizmetleri

Yatırımlarınızın değeri korunsun, sizin yerinize sizin için alıma ya da satıma konu mallarınız piyasa değerinde alınsın ya da satılsın ve prosedür işlemlerinde bulunmayayım istiyorsanız Gayrimenkul alım ve satım hizmetlerimiz size yeterli olacaktır.

Yatırımlarınızın değeri korunsun, sizin yerinize sizin için alıma ya da satıma konu mallarınız piyasa değerinde alınsın ya da satılsın ve prosedür işlemlerinde bulunmayayım istiyorsanız Gayrimenkul alım ve satım hizmetlerimiz size yeterli olacaktır.
İçinden kiracısı çıkmış bir eviniz olduğunu düşünelim ve siz bu evinizi satmak istiyorsunuz. Zaman ve mesafe anlamında ulaşılması güç durumdasınız. Site yönetimi Bodrum firması ile iletişime geçiyorsunuz ve işlerinizi sizin adınıza yürütüyoruz. Evinizin son durumunu tetkik ediyor yapılması gereken tadilat onarım işleri varsa sizleri bilgilendiriyor talep etmeniz durumunda bu hizmetleri size sağlıyoruz. Böyle bir hizmete ihtiyaç duymamanız halinde evinizin fotoğraflarını profesyonel ekimizle çekiyor ve uygun paylaşımları yapmaya başlıyoruz. Evinize talip olan müşterilerinizi sizin yerinize ağırlıyor ve gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz. Satışın söz konusu olması durumunda bize vermiş olduğunuz vekalet ile tüm prosedür işlemlerinizi yapıyoruz. 
Yine aynı şekilde alıma konu bir gayrimenkul için aynı hizmet garantisi ile çalışıyoruz. Sizlerin uzaktan bulup beğendiğiniz fakat güvenemediğiniz gayrimenkulleriniz için yerinde görerek ve doğru piyasa çalışmalarını yaparak zarar etmemeniz ve en doğru yatırımı yapabilmeniz için tüm kaynaklarımızdan yararlanıyoruz. Alımın söz konusu olduğu durumlarda sizin adınıza alımı gerçekleştirip sahip olmak istediğiniz gayrimenkule yerinizden kalkmadan sahip olmanızı sağlıyoruz.
Gayrimenkul yatırımlarına konu parçaların arsa ve arazi değerlerinin araştırılması, kullanılacak ise kullanım amacına uygunluğu, yatırım ise edebileceği değer gibi emlak sektörünün içinden olan ve bu konu hakkında gerçekten uzmanlaşmış kişilerin bilgileri oldukça önemlidir.  Biz size konusunda uzman ekibimizle ayrıcalık bir yatırım hizmeti sunuyoruz. Sizin için kendi yatırımımız gibi araştırmalar yapıp, sizleri doğru yönlendirme konusunda kesin garanti veriyoruz. Alıma ya da satışa konu zamanın doğru hesaplanması, edineceğiniz ya da satacağınız gayrimenkulün o günkü ve ileri tarihli ulaşabileceği değerler gibi hassasiyet mutlaka bilgi gerektiren konuların tamamında sizlere fayda sağlamayı amaçlıyoruz.
Site yönetimi Bodrum firması olarak sizlere sunduğumuz her hizmetteki ilk vazgeçilmezimiz olan müşteri memnuniyeti ilkeniz ile hem haklarınızın hem konforunuzun hem de maddi yapılanmanızı korunmasını ve güven altında olmasını sağlıyoruz.