Hakkımızda

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Kurumsal

Hakkımızda

Sizlere sunduğumuz hizmet seçeneklerimizi, hayatınızı kolaylaştırmak ve sorunsuz bir yaşam alanında bulunmanızı sağlamak adına derledik. Profesyonel site yönetiminde kalite ve güven arayışınıza bir son vermek için sizleri bekliyoruz.

Turizmin bel kemiği olan Bodrum’daki yaşam alanlarınızda aradığınız güven ve huzur ortamı için profesyonel site ve apartman yönetimi hizmeti sunmaktayız.

Apartmanlar ve toplu yaşam alanlarının sınırlarını zorlayan site yapılarında yönetimin ne kadar zorluklarla karşılaştığını bilen firma yapımız ile sizlere ve sevdiklerinize yaşanabilir alanlarda ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile fayda sağlamayı amaçlıyoruz.

Konutlardaki en büyük problemlerin neler olduğunu çok iyi biliyoruz. Özellikle Bodrum gibi daha çok sezonluk dönemlerde kullanılan yaşam alanlarınızda yaşama ihtimaliniz olan sorunların tamamının önüne geçmeyi hedefliyoruz. Kat malikleri kanunu kapsamında yeniden düzenlenen yasal sorumlulukların tamamına hakim bir profesyonel site yönetimi firması olarak hem yaşadığınız alanların genel işleyişinin düzenlenmesi hem de üzerinizden alınacak olan yüklerin hepsini taşımaya hazırız.

Günümüz ihtiyaç ve koşulları göz önüne alındığında yaşam alanlarımızda ki konfor ve ekstra hizmetler hayalimizin bile çok üstüne çıkabilmektedir. Tüm bu yapılanma içinde maddi konulardan başlamak üzere iş yüklerinin kalem sayısı da artmaktadır. Dolayısıyla yapılacak iş ve işler bütünü profesyonel ellerce yönetilmek zorundadır.

Site Yönetimi Bodrum olarak, huzur ve güven ortamında yaşamayı tercih ettiğiniz toplu yaşam alanlarınızda en iyi ve en kaliteli olanı sizlere sunmak için hareket ediyoruz. Bir site de ihtiyaç duyulabilecek ve olması zorunlu tüm yükümlülükleri biz üstleniyoruz. Bahçe bakımından, bina temizliğine, aidat hesapları ve toplanmasından bu konuda oluşabilecek gecikme gibi olumsuzlukların adli takibine, ortak kullanım alanlarının bakım-onarım ve tamiratından güvenlik konusu tüm hizmetlere, binaların dış bakımından elektronik aksamın teknik açıdan kontrol ve onarımına kadar aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri sizler için sağlıyoruz. Özellikle site gibi yaşayan kişi sayısının ve buna bağlı olarak ağırlanacak misafir sayısının çok olduğu yerlerde güvenliğin ne kadar önemli bir konu olduğunun bilincinde hareket ediyoruz. Sizlere sağladığımız tüm profesyonel site yönetimi hizmetlerinde aksama olmaması için planlı ve programlı projeler dahilinde hizmetler sunuyoruz.

1999 yılında adım atmış olduğumuz turizm sektörü ile başlayan hizmet verme sürecimiz, büyüyen ve gelişen müşteri talepleri doğrultusunda şekil almıştır. Müşteri ihtiyaçlarının sorunsuz ve kusursuz karşılanmasını misyon edinen Bodrum Site Yönetimi firmamız profesyonel site yönetimi anlayışına bulunandan çok farklı bir bakış açısı getirmektedir. Şu an aktif hizmet veren çoğu site yönetimi firmasının yaptığı gibi sadece muhasebenizi düzenlemekle kalmıyor ihtiyacınız olan her işin tek bir elden yürütülmesini sağlıyoruz.