Konut-Ev Yönetimi

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Konut-Ev Yönetimi

Ev- konut yönetimi ile sizlere, siz evde yokken yapılması gereken tüm işlerin sizin eliniz değmiş gibi yapılması işinden bahsediyoruz. Bu aslında çok geniş kapsamlı bir konu. Buyurun detaylandıralım.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Siz evinizde değilken evleriniz sizin öngördüğünüz şekilde aynı siz evdeymişsiniz gibi yönetilsin ister misiniz?

Evet dediğinizi duyduk ve bu konuda size nasıl yarar sağlarız diye düşündük. İnsanın kendi eliyle yaptığı asla başkasının eliyle yapılan benzemez. Fakat sizin belirleyeceğiniz standart çerçeveler doğrultusunda evlerinizi yönetebileceğimizi iddia ediyoruz. 

Eskiden bir yere uzun süreli gidileceği zaman su dolu büyük leğenlerin içine oturtulan çiçekler vardı. Çiçekler susuz kalmasın diye böyle bir önlem alınırdı. Günümüzün güvensizlik ortamında anahtarı komşuya bırakma ihtimalini söz konusu dahi etmiyorum. Uzun bir süre evde olmayacaksınız. Taşınır gibi bitkilerinizi, hayvanlarınızı toparlamanın, koltuklar tozlanmasın diye üzerlerini örtmenin artık son bulduğu bir hizmet sunuyoruz. 

Ev- konut yönetimi ile sizlere, siz evde yokken yapılması gereken tüm işlerin sizin eliniz değmiş gibi yapılması işinden bahsediyoruz. Bu aslında çok geniş kapsamlı bir konu. Buyurun detaylandıralım.

Evinizde olmadığınız dönemler de neler yaptırılabilir sorunun cevabı aslında bu detay kısmı. Temizlik işlerinizin yapılması, tadilat, bakım ya da onarım işlerinizin yapılması, aldığınız yeni bir mobilyanın evinize teslim süreçlerinin takibi, siz yokken çiçeklerinizin sulanması, çok katlı bir konut sahibi iseniz üst kattan kaynaklanan bir arızanın evinize verdiği hasarın giderilmesi çalışmaları, evinizin havalandırılması, evinizde yaptırmakta olduğunuz çalışmaların takibinin yapılması ve bunun gibi birçok şey. Bu süreçlerin tamamında sizin öngördüğünüz periyodlarda fotoğraflı bir şekilde bilgilendirmeleriniz yapılacaktır. 

Konut-ev yönetimi hizmetinden yararlanacak olanların parayla satın alamayacakları zamanı onlara sunuyoruz. Çalışma hayatınızdan zaman ayırıp gelemediğiniz fakat işleyişin aksamadan devam etmesi gereken süreçlerin yönetiminde Site Yönetimi Bodrum olarak sizlere hizmet veriyoruz. Yapmış ve yapmakta olduğumuz her işte olduğu gibi konut ve ev yönetimi hizmetlerinde de aynı hassasiyet ve özeni göstermekteyiz. Konutlarınıza sizin göstereceğiniz özeni göstereceğimizden emin olabilirsiniz. 

Talebiniz durumunda yapılacak tüm tadilat onarım ve bakım hizmetleri hem fotoğraflı olarak sizlere sunulacak hem de oluşabilecek muhasebeye konu rakamlar faturalı olarak sizlere bilgilendirilecektir. Sunulan hizmetin maddi ve manevi tüm detayları sizlerle periyodik olarak paylaşılacak ve aklınızın evinizde kalmadan yönetimi sağlanmış olacaktır.